0

Aktuality

Mistr Evropy si plní své sny díky kimonům

Holanďan Patrick van Kalken (*29. 9. 1975) dosáhl v judu až na evropský titul, ale když ukončil sportovní kariéru, zjistil, že mu stávající kimona vlastně nevyhovují. Prozradil nám, jak si s tím poradil i kde přišel k lásce k judu.

Číst více

PF 2018

Krásné prožití svátků vánočních a úspěšný start do nového roku 2018 Vám přeje tým Etatami.cz 

Číst více

Termín doručení balíků - Česká pošta

Nenechávejte objednávaní vánočních dárků na poslední chvíli. Nejpozdějším termínem, který Česká pošta doporučuje pro podání balíků tak, aby je doručila do Štědrého dne, je v roce 2017 pondělí 18. prosince. U objednávek objednaných po tomto datu negarantujeme doručení do Vánoc.

Využijte možnosti osobního odběru na adrese:

Květnového vítězství 2/85, 140 00, Praha 4.

Číst více

Novinky podzimu 2017 jsou tu!

Pořiďte si nové kimono Koka nebo Yuko s motivy české vlajky. K dispozici nově na našem e-shopu. 
Číst více

Novinky - Podzim 2017

Nový školní rok, další sezóna před námi. To si říká o pořádnou novinku, nemyslíte? My nad tím přemýšleli a jednu pro Vás máme. Jakou? Sledujte nás a brzy se vše dozvíte!

Číst více

Sleva pro členy Judo Academy!

Sleva na kimona Essimo 200,- Kč pro naše členy! Použijte při placení kód bfpylsymc9 a 200,- korun vám odečteme z celkové částky vašeho nákupu na www.etatami.cz

Číst více

Platba v hotovosti

Od 1.3.2017 není možné z důvodu spuštění druhé vlny EET při doručení objednávek na trénink platit v hotovosti. Doručení Vaší objednávky na trénink je možný pouze po domluvě s trenérem a po provedení objednávky přes e-shop a předchozího zaplacení objednávky převodem na účet.

Platba v hotovosti je možná pouze na Odběrném místě - Judo Academy, Květnového vítězství 2/85, Praha 4, 149 00.

Děkujeme za pochopení,

Tým Etatami.cz

Číst více